Projekty i przetargi

Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie systemu obsługi wideo call center. Rozwiązanie ma umożliwić prostą i interaktywną komunikację w czasie rzeczywistym z każdym klientem posiadającym urządzenie z dostępem do internetu wyposażone w kamerę (np. smartfon, tablet, komputer, telewizor). Rozwiązanie nie będzie wymagało instalacji oprogramowania, ani konfiguracji po stronie użytkownika.

Klient będzie wybierał formę kontaktu (np. połączenie wideo, połączenie audio, czat) lub będzie ona mu proponowana na podstawie jego aktywności. W ten sposób uruchamiane będzie osadzone na stronie okienko obsługi klienta.

Konsultant będzie mógł przeprowadzić rozmowę na żywo, prezentację filmu lub dokumentu z możliwością zaznaczanie treści na dokumencie. Będzie można również współpracować w ramach współdzielonego ekranu oraz w prosty sposób zaznaczać na dokumentach (filmach, prezentacjach, umowach itp.) dowolne treści lub obiekty. Za pomocą smartfona klient będzie mógł na żywo – bez potrzeby pobierania dodatkowego oprogramowania – wskazać usterkę lub stan licznika, nr seryjny czy informacje o przebiegu urządzenia.
Dokładna specyfikacja zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1.