DOSTĘPNOŚĆ CYFROWA

DOSTĘPNOŚĆ CYFROWA

Migam wykorzystuje swoje bogate doświadczenie we współpracy z  ponad 140 firmami i instytucjami.

Na terenie Polski jest już ponad 5000 miejsc, które gwarantują dostęp do tłumacza MIGAM online, a coraz więcej podmiotów korzysta z naszego systemu Migam OMMI także dla innych celów związanych ze zdalną obsługą swoich klientów.

Migam od lat umożliwia zdalny dostęp do tłumaczy polskiego języka migowego.

Klienci korzystający z www.tlumacz.migam.org zyskują pełne wdrożenie założeń Rządowego Programu Dostępność Plus.

Dzięki Migam – Głuchy w ciągu kilku sekund skontaktuje się z punktem obsługi klienta w dowolnym miejscu w Polsce. Nasz system OMMI wykorzystuje geolokalizację i umożliwia dużo więcej niż tylko połączenie z tłumaczem.

System OMMI może dać możliwość zaprezentowania oferty firmy lub instytucji, a dla klientów wygodne zdalne załatwienie swoich spraw.  To znakomite narzędzie klasy video contact center, które jednocześnie zapewnia pełną dostępność dla osób o szczególnych potrzebach.

Wybór Tłumacza Migam pozwala wypełnić obowiązki wynikające z Programu Dostępność Plus w szczególności w zakresie jakie nakłada:

  • ustawa o z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami oraz
  • ustawa z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.

Jeżeli bezpieczeństwo i zdrowie Twoich pracowników i Klientów jest dla Ciebie najważniejsze skontaktuj się z nami!


Content | Menu | Access panel
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie oraz politykę prywatności.