BEZPŁATNE SZKOLENIE Z MOTION CAPTURE

BEZPŁATNE SZKOLENIE Z MOTION CAPTURE

Bezpłatne szkolenie z motion capture dla Głuchych i słabosłyszących  po którym najlepsi otrzymają propozycję pracy.

 

Czy wiecie, że Geralt w grze Wiedźmin używa języka migowego do rzucania znaku AXII? Robi to w ASL (Amerykańskim Języku Migowym).  A czy osoby, które na co dzień posługują się PJM (Polskim Językiem – Migowym) mogą pracować w game-devie? Zdecydowanie tak! – mówi Paweł Potakowski, prezes spółki Praca Bez Barier (www.pracabezbarier.eu) organizator wyjątkowego szkolenia.

Do godziny 23:59 w czwartek 22 lipca trwa rekrutacja na darmowe szkolenie z motion capture, które pozwoli Głuchym i słabosłyszącym wejść na ścieżkę kariery w branży produkcji gier i obróbce animacji 3D.

Najlepsi dostaną propozycję pracy na stanowisku Junior Motion Capture Editor. Motion Capture Editor odpowiada za przekładanie wysokiej jakości danych pozyskanych z nagrań motion capture aktorów na animację postaci w środowisku 3D.

Motion Capture Editor pracuje głównie na danych mocapowych z sesji motion capture. Dane te są rekonstruowane, nazywane i czyszczone, potem eksportowane zgodnie ze specyfikacją, a na koniec retargetowane na docelowe modele 3D z użyciem narzędzi do tego przeznaczonych.

 

Kurs potrwa 2 tygodnie (rozpoczynmy od poniedziałku 26.07.2021) odbędzie się w formule intensywnego bootcampu online (szkolenia w godzinach 17-20, a następnie prace domowe do samodzielnego wykonania). Szukamy osób skrupulatnych, kreatywnych, dobrze odnajdujących się na pracy przy komputerze, a najlepiej mających doświadczenie w pracy z grafiką 3D.

Kontakt:

Paweł Potakowski – ekspert ds. Dostępności, dyrektor marketingu Migam RKPK sp. z o.o. S.K.A., prezes zarządu Praca Bez Barier sp. z .o.o

tel. 500 656 733

pawel.potakowski@migam.org

LI https://www.linkedin.com/in/potakowski/

 

BONES STUDIO

To w pełni wyposażone studio produkcyjne specjalizujące się w motion capture i wszelkiego rodzaju animacji postaci 3D. Naszą misją jest ciągłe podnoszenie jakości animacji 3D w nowych grach i w przemyśle filmowym. Jako jedno z największych studiów performance capture w Europie pracujemy nad wieloma grami AAA (współtworzymy większość polskich dużych tytułów!) i wieloma produkcjami filmowymi. Rozwijamy również wewnętrzne projekty R&D.

 

www.bones.studio  FB/BonesMocap

MIGAM.ORG

Od kilku lat dzięki autorskiej technologii wideo połączeń Migam pozwala Głuchym załatwiać sprawy prywatne i urzędowe. Główną usługą firmy jest zdalny dostęp do tłumaczy polskiego języka migowego online. Tłumacze Migam przeprowadzili ponad 200 000 tłumaczeń. Współpracujemy z firmami, podmiotami publicznymi, służbą zdrowia i szkołami wyższymi. Od kilku lat prowadzimy nasze własne projekty badawczo-rozwojowe.

 

www.migam.org FB /migampl

 

PRACABEZBARIER.EU

W ramach Grupy Migam działa agencja rekrutacyjna Praca Bez Barier. To spółka, która pomaga znajdować pracę osobom z niepełnosprawnościami i doskonalić swój warsztat zawodowy. Praca Bez Barier sp. z o.o. jest zarejestrowaną agencją pośrednictwa pracy, doradztwa personalnego, poradnictwa zawodowego pod numerem KRAZ 21476.

 

www.pracabezbarier.eu


Content | Menu | Access panel
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie oraz politykę prywatności.